رادسان
خانه / شیره / قیمت فروش عمده شیره خرما

قیمت فروش عمده شیره خرما

مسلما قیمت فروش عمده شیره خرما نسبت به فروش محدود آن متفاوت است.  یکی از مهمترین مسائلی که در زمان خرید شیره خرما حائز اهمیت است، قیمت ان می باشد. به همین دلیل کسب اطلاع از قیمت این ماده غذایی برای همه مهم است.

علاوه بر آن برخی از شیره های خرما به دلیل ترکیب شدن با دیگر شیره های خاص، ممکن است از قیمت بالاتری برخوردار باشند. بدون شکر برای تهیه شیره خرما، زحمت بسیاری کشیده می شود. پس زمانی که به سراغ نمایندگی های فروش شیره خرما مراجعه می کنید، این مسئله را نیز مد نظر قرار دهید. زیرا قیمت فروش عمده شیره خرما ممکن است بسته به این دلایل متغیر شود.

قیمت فروش عمده شیره خرما


قیمت فروش عمده شیره خرما

مهمترین موارد تاثیر گذار در قیمت فروش عمده شیره خرما چیست؟

بدون شک برخی عوامل دست به دست یکدیگر می دهند، تا در قیمت نهایی شیره خرما که به صورت عمده ای و غیر عمده به فروش می رسند، تاثیر گذار باشند. از جمله این موارد باید به نوع بسته بندی محصول اشار نماییم. زمانی که برای خرید شیره انگور به نمایندگی های فروش مراجعه می نمایید، متوجه تنوع بسته بندی های محصول می شوید. 

مسلما قیمت فروش عمده شیره خرما در بسته های شیشه ای به مراتب بیشتر از بسته هایی به شکل قوطی خواهد بود. هر چند تمام این بسته بندی ها از مواد پلیمری و ورقه های آلومینیومی استاندارد تهیه می شوند. اما در قیمت نهایی شیره خرما تاثیر گذار هستند. 

از سوی دیگر نشانه گذاری هایی که بر روی بسته بندی های شیره خرما نصب می شود، از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت فروش عمده شیره خرما به شمار می رود. بر روی این بسته ها معمولا باید شماره سری ساخت، شماره پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان، تاریخ تولید و انقضا، وزن خالص محصول، نام و نشانی تولید کننده و .. نصب شود. تا خریدار بسته به این اطلاعات اقدام به خرید محصول نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: آقای وکیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09140429523
آدرس کانال: shireradsun@
پست الکترونیکی: shireradsun@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید شیره انگور سفید

۶ نکته مهم برای خرید شیره انگور سفید

شیره سفید انگور مزیت های بسیار زیادی دارد و شما باید برای خرید شیره انگور سفید به برخی از مهمترین ویژگی های آن دقت داشته باشید تا بهترین و با کیفیت ترین آن را خریداری کنید. قیمتی که شما برای خرید این نوع شیره انتخاب می کنید بر اساس حجم و بسته بندی که دارد تعیین می شود.