رادسان
خانه / شیره / قیمت عمده شیره خرما در بازار

قیمت عمده شیره خرما در بازار

قیمت عمده شیره خرما در بازار بسته به عوامل مختلف متغیر است.  شیره خرما این ماده غذایی بی نظیر، در شهرهای مختلف ایران تولید و به بازار عرضه می‌شود. این ماده غذایی دارای ویتامین‌ها و خواص فوق العاده زیادی است. از این رو بسیاری از مردم به صورت عمده اقدام به خرید و استفاده از این ماده غذایی می‌نمایند.

در شیره خرما قند طبیعی وجود دارد. که همین ویژگی موجود در شیره منجر شده است تا تمام افراد با هر شرایطی قادر به استفاده از آن باشند. در شیره خرما به میزان قابل توجهی ویتامین B1, B2, B3, و B5 وجود دارد. در صورتی که روزانه یک قاشق غذاخوری از شیره خرما استفاده نمایید، دیگر نیازی به استفاده از مولتی ویتامین‌ها نخواهید داشت. 

قیمت عمده شیره خرما در بازار به دلیل داشتن خواص زیاد آن هر روز بیشتر از روز قبل می‌شود. در این شیره قندهای طبیعی بسیاری وجود دارد از جمله ساکارز، گلوکز و فروکتوز. پس علاوه بر آن که می‌توانید این ماده غذایی را به عنوان یک میان وعده استفاده کنید، می‌توان آن را در یک وعده غذایی کامل نیز گنجاند. 

قیمت عمده شیره خرما در بازار
قیمت عمده شیره خرما در بازار

قیمت عمده شیره خرما در بازار به چه مواردی بستگی دارد؟

بسیاری از افراد بدون توجه به بالا بودن قیمت این ماده غذایی، آن را برای تأمین انرژی بدن مورد استفاده قرار می‌دهند. معمولاً مادرها با خرید عمده‌ای شیره خرما، آن را به کودکان و دانش آموزان خود می‌دهند تا قدرت یادگیری را در آنها افزایش دهند. بالا بودن قیمت عمده شیره خرما در بازار منجر نمی‌شود تا از خرید این ماده غذایی فوق العاده پرهیز نمایید. 

قیمت عمده شیره خرما در بازار بسته به نوع بسته بندی‌های این ماده غذایی نیز می‌تواند متغیر باشد. برخی از تولیدکنندگان شیره خرما را در شیشه‌های زیبا و خاص، برخی دیگر در بسته‌های پلاستیکی وارد بازار می‌نمایند. که قیمت این دو بسته بندی‌ها مسلماً متغیر است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: آقای وکیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09140429523
آدرس کانال: shireradsun@
پست الکترونیکی: shireradsun@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش شیره خرما

بهترین نمایندگی فروش شیره خرما

مراجعه کردن شما به نمایندگی فروش شیره خرما موجب می شود که با خیالی آسوده …