رادسان
خانه / شیره / قیمت شیره خرما در بندرعباس

قیمت شیره خرما در بندرعباس

تمام شیره‌های خرمایی که وارد بازار می‌شوند، در شهرهای مختلفی تهیه و تولید شده‌اند. یکی از این شهرها بندر عباس است، که در اصل مهد پرورش خرما در ایران به شمار می‌رود. قیمت شیره خرما در بندرعباس مسلماً نسبت به دیگر شهرهای ایران از قیمت کمتری برخوردار است. 

اما باز هم برخی عوامل وجود دارند که این قیمت را تحت تأثیر قرار داده و باعث کم یا زیاد شدن آن می‌شوند. یکی از این عوامل، در اصل نحوه تولید شیره خرما است. می دانیم که شیره خرما هم به صورت صنعتی و هم به صورت سنتی تولید می‌شوند که در قیمت شیره خرما در بندرعباس نیز این مسئله تأثیر گذار خواهد بود. 

شیره خرما را می‌توانیم یکی از با ارزش‌تری و مفیدترین مواد غذایی به شمار آوریم، که لازم است در وعده‌های غذایی از آن استفاده شود. بیشتر افرادی که از شیره خرما در وعده صبحانه استفاده می‌کنند، در طول روز انرژی مورد نیاز بدن خود را تأمین می‌کنند. 

قیمت شیره خرما در بندرعباس

قیمت شیره خرما در بندرعباس به چه عواملی وابسته است؟

شیره خرما در اصل یک ماده غذایی با طبع گرم و خشک است. از این رو بهترین روش استفاده از آن برای طبع‌های مختلف، مخلوط کردن آن با سرکه است. تا سرکه شیره به دست آمده و مورد استفاده قرار گیرد. اما مسئله مهمی که در قیمت شیره خرما در بندرعباس تأثیر گذار است، می‌تواند نحوه تولید آن باشد.

در روش سنتی تولید شیره خرما، از سه روش گرم (به صورت جوشاندن خرما) روش سرد (گرفتن شیره خرما در حوضچه‌های سیمانی) و روش حصیر استفاده می‌شود. هر یک از این روش‌ها مسلماً سختی و مشقت خود را به همراه دارند. که می‌تواند هزینه و قیمت شیره خرما در بندرعباس را تحت تأثیر قرار دهد. 

پس اگر در زمان خرید با شیره خرمایی که از قیمت بالایی برخوردار است مواجه شدید، بهتر است به این مسئله بیندیشید که شاید افراد در روش تولید آن، سختی بسیاری متحمل شده باشند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: آقای وکیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09140429523
آدرس کانال: shireradsun@
پست الکترونیکی: shireradsun@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید شیره انگور سفید

۶ نکته مهم برای خرید شیره انگور سفید

شیره سفید انگور مزیت های بسیار زیادی دارد و شما باید برای خرید شیره انگور سفید به برخی از مهمترین ویژگی های آن دقت داشته باشید تا بهترین و با کیفیت ترین آن را خریداری کنید. قیمتی که شما برای خرید این نوع شیره انتخاب می کنید بر اساس حجم و بسته بندی که دارد تعیین می شود.