رادسان
خانه / شیره / قیمت شیره خرما با کیفیت عالی

قیمت شیره خرما با کیفیت عالی

شیره خرما که یکی از مواد غذایی مهم است، به روش های مختلفی تولید می شود. هر یک از این روش های تولید، مسلما در قیمت شیره خرما با کیفیت عالی تاثیر گذار خواهند بود. در روش سنتی تولید شیره خرما از سه روش کلی استفاده می شود. این روش های عبارتند از:

  • شیوه جوشاندن خرما 
  • تهیه شیره خرما به روش حصیر
  • تولید شیره خرما در حوضچه های سیمانی

بدون شک این شیره ها می توانند از کیفیت بالایی برخوردار باشند، اما آیا برای تولید این شیره های خرما از روش های استاندارد استفاده شده است؟ خیر. پس قیمت شیره خرما با کیفیت عالی وابسته به نحوه تولید آن است. در روش سنتی به هیچ عنوان اصول بهداشتی در تولید مورد استفاده قرار نمی گیرد. 

از سوی دیگر این شیره های خرمای تولید شده بسته بندی نمی شوند و از پایین ترین راندمان تولیدی برخوردار هستند. پس قیمت شیره خرما با کیفیت عالی هرچه بالاتر باشد، نشان دهنده استاندارد بودن آن است. شیره هایی که از غلظت پایینی برخوردار هستند و بیشتر به رنگ تیره هستند، اصولا از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند. اما ممکن است از هزینه مناسب تری برخوردار باشند. 

قیمت شیره خرما با کیفیت عالی

قیمت شیره خرما با کیفیت عالی به چه عواملی وابسته است؟

در صورتی که بخواهید موارد تاثیر گذار در قیمت شیره خرما را بررسی نمایید، باید بگوییم نوع بسته بندی این محصول می تواند بسیار مهم باشد. شیره خرما هایی که در بسته بندی های شیشه ای قرار دارند، معمولا از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و از این رو قیمت آنها نیز بیشتر است. 

پس قیمت شیره خرما با کیفیت عالی بسته به نوع بسته بندی می تواند متغیر باشد. از سوی دیگر بسته بندی هایی که بر روی آنها علامت کیفیت و استاندارد حک شده است، نسبت به بسته هایی که به صورت محلی به فروش می رسند، از قیمت بالاتری برخوردار هستند. زیرا می دانیم که این محصول طبق استاندارد تولید شده و با کیفیت است. در حالی که در مورد شیره های خرمای محلی نمی توانیم چنین مطلبی را بیان نماییم.  

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: آقای وکیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09140429523
آدرس کانال: shireradsun@
پست الکترونیکی: shireradsun@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش شیره خرما

بهترین نمایندگی فروش شیره خرما

مراجعه کردن شما به نمایندگی فروش شیره خرما موجب می شود که با خیالی آسوده …